15538.
335. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Stein Aurél: Homokba temetett városok. Régészeti és földrajzi utazás Indiából Kelet-Turkesztánba. Fordította: Halász Gyula. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,(1908),Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötésben, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, Parádi Ferenc ex libris-szével.