15006.
335. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
4 000 HUF
Dr. Szeghy Ernő: Japán. Történelmi, föld- és néprajzi vázlatok. Bp., 1905, Szent István-Társulat, (Stephanaeum-ny.), 182+2 p. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.