15641.
335. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Dr. Kalmár Gusztáv: Ismeretlen népek, névtelen földek. A nagy felfedezők küzdelmei a fekete világrészeken. Bp., 1929, Szent István-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, gerinccel.