15094.
335. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Cholnoky Jenő: Az egyenlítőtől a sarkvidékig. A föld titkai IV. kötet. Bp.,1930,Singer és Wolfner. Átkötött kopott egészvászon-kötésben, kissé sérült gerinccel.