16894.
335. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Dr. Müller Vilmos (szerk.): Klinikai Recipekönyv. 1-2. kötet. Bp.,1936, Franklin.Hatodik, bővített kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.