Horgászok kézikönyve. Szerk. Antos Zoltán. Bp., 1982, Mezőgazdasági Kiadó - MOHOSZ. Második kiadás. Számos szövegközti ábrákkal. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé sérült gerinccel.