16817.
335. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Johnson W. Sámuel: Miből lesz a termés? Kézi könyv a légkörről és a talajról, a gazdasági növények táplálása szempontjából. Fordította: Balás Árpád, Mendlik Alajos. Bp.,1878, K. M. Természettudományi Társulat, VIII+360 p. Szövegközti fametszetű ábrákkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, volt könyvtári példány.