Tétel

Rufpreis:

4 000 HUF

Beschreibung:

Statisztikai közlemények osztrák-magyar monarchia vasutairól az 1889. üzleti évre. Szerk. és kiadja: Cs. Kir. Kereskedelmi Ministerium Statistikai osztálya Bécsben és az Országos Magyar Kir. Statistikai Hivatal Budapesten. Statistische Nachrichten über die Eisenbahnen der österreichisch-ungarischen Monarchie für das Betriebsjahr 1889. Bearbeitet und herausgegeben vom Statistischen Departement im k. k. Handels-Ministerium in Wien und vom Königlich Ungarischen Statistischen Bureau in Budapest Bécs, 1893, Cs. és Kir. Udvari és Állam-Nyomda, 4+590 p. Magyar és német nyelven. Korabeli kopottas félvászon-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval, intézményi bélyegzővel. / Statistical publications about railways of the Austrian-Hungarian monarchy for the 1889 business year. Wien, 1893, K. K. Hof- und Staatsdruckerei, 4+590 p. Half-linen-binding, with worn cover, in German and Hungarian language.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor