Avon Cottage angol porcelánfajansz talpas kiöntő, jelzett, máz alatti... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/334/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~7/Avon-Cottage-angol-porcelanfajansz-talpas-kionto-jelzett-maz-alatti-repedesekkel-kis-kopasn~II1874044
1874044
11164
334
2200
Beschreibung: Avon Cottage angol porcelánfajansz talpas kiöntő, jelzett, máz alatti repedésekkel, kis kopásnyomokkal, 21×10 cm
: vörös_iván