Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 57

Ausztria 1813. I. Ferenc osztrák császár és I. Sándor orosz cár / A szövetségesek döntő csatája Lipcsénél német nyelvű Br emlékérem. Szign.: Steiner (33mm) T:3 ü., ly. Austria 1813. Franz I Emperor of Austria and Alexander I Emperor of Russia / Decisive battle of the Allied at Leipzig German language Br commemorative medal. Sign.: Steiner (33mm) C:F ding, hole
30726.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Ausztria ~1915. Erzherzog Karl Franz Josef / Österreichischer Flottenverein - Kriegsfürsorge (Károly főherceg / Osztrák flotta - Hadsegélyező hivatal) Br plakett A. HARTIG gyártói jelzéssel (60mm) T:2,2- durva ph., patina Austria ~1915. Erzherzog Karl Franz Josef / Österreichischer Flottenverein - Kriegsfürsorge Br plaque with A. HARTIG makers mark (60mm) C:XF,VF strong edge error, patina
30727.

Ausztria ~1915. "Erzherzog Karl Franz Josef / Österreichischer Flottenverein - Kriegsfürsorge (Károly főherceg / Osztrák flotta - Hadsegélyező hivatal)" Br plakett "A. HARTIG" gyártói jelzéssel (60mm) T:2,2- durva ph., patina Austria ~1915. "Erzherzog Karl Franz Josef / Österreichischer Flottenverein - Kriegsfürsorge" Br plaque with "A. HARTIG" makers mark (60mm) C:XF,VF strong edge error, patina

Rufpreis:
1 000 HUF
9
Ausztria 1970. 3. Ifjúsági Olimpia - Katholische Jungschar Österreichs fém emlékérem, hátoldalán akasztó (70mm) T:2 Austria 1970. 3rd Youth Olympic Games - Katholische Jungschar Österreichs metal commemorative medal with hanger on back (70mm) C:XF
30728.

Ausztria 1970. "3. Ifjúsági Olimpia - Katholische Jungschar Österreichs" fém emlékérem, hátoldalán akasztó (70mm) T:2 Austria 1970. "3rd Youth Olympic Games - Katholische Jungschar Österreichs" metal commemorative medal with hanger on back (70mm) C:XF

Rufpreis:
1 000 HUF
Ausztria 1988. II. János Pál Ausztriában / Igen a hitre, igen az életre Br plakett, hátoldalán lyuk a függesztéshez. Szign.: EH (73x164mm) T:2  Austria 1988. Papst Johannes Paulus II in Österreich - Ja zum glauben ja zum leben Br plaque with hole for hanging on backside. Sign.: EH (73x164mm) C:XF
30729.

Ausztria 1988. "II. János Pál Ausztriában / Igen a hitre, igen az életre" Br plakett, hátoldalán lyuk a függesztéshez. Szign.: EH (73x164mm) T:2 Austria 1988. "Papst Johannes Paulus II in Österreich - Ja zum glauben ja zum leben" Br plaque with hole for hanging on backside. Sign.: EH (73x164mm) C:XF

Rufpreis:
1 800 HUF
Csehszlovákia 1932. Palace Sanatorium Cup III / Novy Smokovec Br emlékplakett eredeti dísztokban, mellette 4db jelvény (56x80mm) T:1-,2  Czechoslovakia 1932. Palace Sanatorium Cup III / Novy Smokovec Br commemorative plaque in original case with 4pcs of badges (56x80mm) C:AU,XF
30730.

Csehszlovákia 1932. "Palace Sanatorium Cup III / Novy Smokovec" Br emlékplakett eredeti dísztokban, mellette 4db jelvény (56x80mm) T:1-,2 Czechoslovakia 1932. "Palace Sanatorium Cup III / Novy Smokovec" Br commemorative plaque in original case with 4pcs of badges (56x80mm) C:AU,XF

Rufpreis:
1 600 HUF
Franciaország 1979. De la Paix Mondial Mouvement Br emlékplakett eredeti dísztokban. Szign.: Sindelák (68mm) T:1 France 1979. De la Paix Mondial Mouvement Br commemorative plaque in original case. Sign.: Sindelák (68mm) C:UNC
30731.

Franciaország 1979. "De la Paix Mondial Mouvement" Br emlékplakett eredeti dísztokban. Szign.: Sindelák (68mm) T:1 France 1979. "De la Paix Mondial Mouvement" Br commemorative plaque in original case. Sign.: Sindelák (68mm) C:UNC

Rufpreis:
5 000 HUF
Kanada 1967. A bányászat szerepe Kanada fejlődésében - Kiadva Ontario Kormánya által Cu-Ni-Zn emlékérem (36mm) + Expo 67 Montreal Kanada / Ontario pavilonja Br emlékérem (36mm), mindkettő egy dísztokban T:1,1- Canada 1967. Minted by the Ontario Government to commemorate the role of mining in the development of Canada Cu-Ni-Zn commemorative medallion (36mm) + Expo 67 Montreal Canada / Ontario Pavilion Br commemorative medallion (36mm), both in a plastic case C:UNC,AU
30732.

Kanada 1967. "A bányászat szerepe Kanada fejlődésében - Kiadva Ontario Kormánya által" Cu-Ni-Zn emlékérem (36mm) + "Expo 67 Montreal Kanada / Ontario pavilonja" Br emlékérem (36mm), mindkettő egy dísztokban T:1,1- Canada 1967. "Minted by the Ontario Government to commemorate the role of mining in the development of Canada" Cu-Ni-Zn commemorative medallion (36mm) + "Expo 67 Montreal Canada / Ontario Pavilion" Br commemorative medallion (36mm), both in a plastic case C:UNC,AU

Rufpreis:
3 000 HUF
Málta 2012. Jean de la Valette aranyozott fém emlékérem díszkiadásban, DVD-vel (37mm) T:1 Malta 2012. Jean de la Valette gold plated metal medallion in original case with DVD disc (37mm) C:UNC
30733.

Málta 2012. "Jean de la Valette" aranyozott fém emlékérem díszkiadásban, DVD-vel (37mm) T:1 Malta 2012. "Jean de la Valette" gold plated metal medallion in original case with DVD disc (37mm) C:UNC

Rufpreis:
2 000 HUF
Nagy-Britannia 1977. II. Erzsébet - Ezüst Jubileum 1952-1977 Ag emlékérem eredeti dísztokban (40g/0.925/50mm) T:1-,2 (eredetileg PP) patina /  Great Britain 1977. Elizabeth II - Silver Jubilee 1952-1977 Ag commemorative medallion in original case (40g/0.925/50mm) C:AU,XF (originally PP) patina
30734.

Nagy-Britannia 1977. "II. Erzsébet - Ezüst Jubileum 1952-1977" Ag emlékérem eredeti dísztokban (40g/0.925/50mm) T:1-,2 (eredetileg PP) patina / Great Britain 1977. "Elizabeth II - Silver Jubilee 1952-1977" Ag commemorative medallion in original case (40g/0.925/50mm) C:AU,XF (originally PP) patina

Rufpreis:
8 000 HUF
Német Birodalom ~1910. II. Vilmos császár ezüstözött fém emlékérem (33mm) T:2- patina German Empire ~1910. Emperor Wilhelm II silver plated metal medallion (33mm) C:VF patina
30735.

Német Birodalom ~1910. "II. Vilmos császár" ezüstözött fém emlékérem (33mm) T:2- patina German Empire ~1910. "Emperor Wilhelm II" silver plated metal medallion (33mm) C:VF patina

Rufpreis:
2 000 HUF
Német Államok / Lipcse 1913. A lipcsei csata 100 éves évfordulója Br patrióta emlékérem. Szign.: Bernhard Heinrich Mayer, Pforzheim (60mm) T:2 German States / Leipzig 1913. 100th anniversary of the Battle of Leipzig commemorative patriot Br medallion. Sign: B. H. Mayer, Pforzheim (60mm) C:XF
30736.

Német Államok / Lipcse 1913. "A lipcsei csata 100 éves évfordulója" Br patrióta emlékérem. Szign.: Bernhard Heinrich Mayer, Pforzheim (60mm) T:2 German States / Leipzig 1913. "100th anniversary of the Battle of Leipzig" commemorative patriot Br medallion. Sign: B. H. Mayer, Pforzheim (60mm) C:XF

Rufpreis:
4 000 HUF
NDK 1967. Magdeburgi dóm / NDK 1967 jelzetlen Ag? emlékérem eredeti dísztokban (8,75g/26mm) T:1- patina GDR 1967. Magdeburg Cathedral / GDR 1967 unmarked Ag? commemorative medallion in original case (8,75g/26mm) C:AU patina
30737.

NDK 1967. "Magdeburgi dóm / NDK 1967" jelzetlen Ag? emlékérem eredeti dísztokban (8,75g/26mm) T:1- patina GDR 1967. "Magdeburg Cathedral / GDR 1967" unmarked Ag? commemorative medallion in original case (8,75g/26mm) C:AU patina

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Aktuell ausgerufenes Los
Katalognummer: