6 db fémjelzett és mesterjelzett ezüstnyelű kés, Solingen pengével / s... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/334/kategorien~Juwelen/Juwelen~33/6-db-femjelzett-es-mesterjelzett-ezustnyelu-kes-Solingen-pengevel-silver-knives-br-682-g~II1873230
1873230
19043
334
Jewellery
Beschreibung: 6 db fémjelzett és mesterjelzett ezüstnyelű kés, Solingen pengével / silver knives. br. 682 g
: vörös_iván