6 db fémjelzett és mesterjelzett ezüst villa / Silver forks. 438g https://www.darabanth.com/de/fernauktion/334/kategorien~Juwelen/Juwelen~33/6-db-femjelzett-es-mesterjelzett-ezust-villa-Silver-forks-438g~II1873233
1873233
19046
334
42000
Jewellery
Rufpreis:
42 000 HUF 113,51 EUR , 123,53 USD
Beschreibung: 6 db fémjelzett és mesterjelzett ezüst villa / Silver forks. 438g
: vörös_iván