11026.
334. Gelaufene Fernauktion
Stich
12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
cca 1850 Kiel. Litográfia, papír, metsző: W.Saxesen, kiadó: Baerentzen, kis gyűrődéssel, üvegezett keretben, 23 x 33,5 cm.