Herman jelzéssel: Férfi portré. Olaj, vászon, keretben, 50×40 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/334/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Herman-jelzessel-Ferfi-portre-Olaj-vaszon-keretben-50C39740-cm~II1851913
1851913
10084
334
Beschreibung: Herman jelzéssel: Férfi portré. Olaj, vászon, keretben, 50×40 cm
: vörös_iván