10032. 334. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
10 000 HUF
0 HUF
Borgó György Csaba (1950- ): Álom, színes litho, papír, jelzett, számozott (17/22), üvegezett műanyag keretben, 49,5×64,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván