B. Mikli Ferenc (1921-2013): Révész. Akril, farost, jelzett, üvegezett... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/334/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/B-Mikli-Ferenc-1921-2013-Revesz-Akril-farost-jelzett-uvegezett-keretben-60C39780-cm~II1855696
1855696
10130
334
15000
Beschreibung: B. Mikli Ferenc (1921-2013): Révész. Akril, farost, jelzett, üvegezett keretben, 60×80 cm
: tánczos_gábor