1938 M. Francois jelzéssel: Hegyi táj. Akvarell papír. 30x25 cm Üvegez... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/334/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/1938-M-Francois-jelzessel-Hegyi-taj-Akvarell-papir-30x25-cm-Uvegezett-keretben~II1874622
1874622
10061
334
Rufpreis:
12 000 HUF 32,43 EUR , 35,29 USD
Beschreibung: 1938 M. Francois jelzéssel: Hegyi táj. Akvarell papír. 30x25 cm Üvegezett keretben.
: vörös_iván