17161.
334. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Princz Gyula: Hat világrész földrajza. Bp.,1944, Renaissance. Átkötött kopott félvászon-kötés, sérült gerinccel, hiányzó hátsó szennylappal.