Lambrecht Kálmán: Az ősember. + Az ősember elődei. Ősvilágok élete. Bp.,1926-1927, Dante. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítókkal, az egyik kötet fűzése laza.