17105.
334. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
1 000 HUF
[Magyar Elek:] Az ínyesmester szakácskönyve. Bp.,é.n,Athenaeum, 511+1 p. Kiadói egészvászon-kötés, rossz állapotban, kijáró lapokkal, sérült gerinccel, kopott borítóval.