18514.
334. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 000 HUF
Vörösmarty Mihály minden munkái I. kötet. Pest, 1864, Ráth Mór, (Bécs, Jacob és Holzhausen-ny.),1 t.(acélmetszet)+CCXVI+252 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, fakó gerinccel.