17358.
334. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
Petőfi Sándor összes költeményei. Eredeti kéziratok és kiadások alapján megjavított új népies kiadás egy kötetben. Bp.,(1890), Athenaeum, 1 t.+VI+706 p. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer-kötésben, márványozott lapélekkel, a gerincen kis sérüléssel.