18692.
334. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Gárdonyi Géza: Az én falum. I. kötet. Egy tanító följegyzései. Bp.,1908, Singer és Wolfner. Negyedik kiadás. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötés,Wolfner-kötésben, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel.