Zsolnay Pompadour mintás süteményes tányérok (6 db) emeletes kínálóval... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/333/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500008/Zsolnay-Pompadour-mintas-sutemenyes-tanyerok-6-db-emeletes-kinaloval-jelzett-kopas-nyom~II1823114
1823114
11200
333
Beschreibung: Zsolnay Pompadour mintás süteményes tányérok (6 db) emeletes kínálóval, jelzett, kopás nyomokkal, d:19-29 cm, m:35 cm
: tánczos_gábor