XX. sz. eleje: Josef Steidl Znaim áttört fajansz dísztál, kézzel feste... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/333/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500008/XX-sz-eleje-Josef-Steidl-Znaim-attort-fajansz-disztal-kezzel-festett-jelzett-d38-cm-Fa~II1871557
1871557
11233
333
Beschreibung: XX. sz. eleje: Josef Steidl Znaim áttört fajansz dísztál, kézzel festett, jelzett, d:38 cm / Fayance bowl. Hand painted, signed, d: 38 cm
: vörös_iván