11224. 333. Gelaufene Fernauktion Porzellan
100 HUF
0 HUF
Alföldi porcelán tányér, matricás, jelzett, apró kopásokkal d: 19 cm + Kahla német porcelán tányér, matricás, jelzett, apró kopásokkal, d: 19,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván