Nagyméretű patikai? üveg dugóval, jelzett, apró kopásokkal, a dugón ki... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/333/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Glaser~500009/Nagymeretu-patikai-uveg-dugoval-jelzett-apro-kopasokkal-a-dugon-kis-csorbakkal-m-27-5-~II1871279
1871279
11289
333
Glass-objects
Beschreibung: Nagyméretű patikai? üveg dugóval, jelzett, apró kopásokkal, a dugón kis csorbákkal, m: 27,5 cm
: vörös_iván