12083.
333. Gelaufene Fernauktion
Historische Dokumenten, Handschriften
5 000 HUF
cca 1917 Kézzel írt szakácskönyv. Korabeli egészvászonkötésben, megviselt állapotban, laza fűzéssel, egy-két lap kijár, pár lap sérült, szakadt, foltos,