12068.
333. Gelaufene Fernauktion
Historische Dokumenten, Handschriften
28 000 HUF
1886 báró Dóczy Lajos (1845-1918) újságíró, költő, Andrássy Gyula miniszterelnök fogalmazója, esküvőjére kapott gratuláló levelek és táviratok gyűjteménye. 92 oldalon. aranyozott egészvászon kötésű könyvben. 25x32 cm + hozzá: György József: Dóczi Lajos. Bp., 1932. 62p. (fűzött papírkötés, elvált borító, felvágatlan)