1925 Dőry Pál (?-?): Apponyi Albert. Rézkarc, papír, jelzett, fém kere... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/333/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~500013/1925-Dory-Pal-Apponyi-Albert-Rezkarc-papir-jelzett-fem-keretben-5-5x4-cm-keret-11~II1861397
1861397
11458
333
Flea Market
Rufpreis:
3 000 HUF 8,11 EUR , 8,82 USD
Beschreibung: 1925 Dőry Pál (?-?): Apponyi Albert. Rézkarc, papír, jelzett, fém keretben, 5,5x4 cm, keret: 11x8 cm
: vörös_iván