1932 Magyar Uriasszonyok Lapja, IX. évf. 1-18 . szám. Szerk.: Kertész Béla. Számos illusztrációval, köztük színes divat rajzokkal is. Félvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, néhány kijáró lappal.