https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Drucksachen

Zahl der Lose: 298

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1802 Exercitia oratoria super electione Mathiae I Hungarorum regis in regio Leutschov. Gymnasio per secundae humanitatis alumnos ... elaborata, Povolni Mihály evangélikus gimnáziumi tanárnak a lőcsei királyi gimnázium eseményén mondott beszéde, latin nyelven
12822.

1802 Exercitia oratoria super electione Mathiae I Hungarorum regis in regio Leutschov. Gymnasio per secundae humanitatis alumnos ... elaborata, Povolni Mihály evangélikus gimnáziumi tanárnak a lőcsei királyi gimnázium eseményén mondott beszéde, latin nyelven

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 400 HUF
6,49
EUR
,
7,06
USD
Zahl der Gebote:
1
1834-1868 4 db gyónási cédula, hozzávaló kis borítékkal
12823.

1834-1868 4 db gyónási cédula, hozzávaló kis borítékkal

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
3
1836 Sambs, Jacob: Neujahrsgabe für das Jahr 1836. Prag, Gottlieb Haase Söhne. Humoros évkönyvecske, 25 p.
12824.

1836 Sambs, Jacob: Neujahrsgabe für das Jahr 1836. Prag, Gottlieb Haase Söhne. Humoros évkönyvecske, 25 p.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
1
1844 A pozsonyi ág. evang. lyceumban a T. C. Németh Sándor Magy Lit professora elnöksége alatt fennálló Magyar Egyesületnek ... örömünnepére. 4p. 22x29 cm
12825.

1844 A pozsonyi ág. evang. lyceumban a T. C. Németh Sándor Magy Lit professora elnöksége alatt fennálló Magyar Egyesületnek ... örömünnepére. 4p. 22x29 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
2
1848 Nemzeti Színház, Bánk bán, REPRINT plakát, szakadással, hajtott, 53×41 cm
12826.

1848 Nemzeti Színház, Bánk bán, REPRINT plakát, szakadással, hajtott, 53×41 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
1856 Baurnfeind Mihály (1826-1856) szegedi gyógyszerész halálozási értesítője, hajtásnyomokkal, szakadt, foltos.
12827.

1856 Baurnfeind Mihály (1826-1856) szegedi gyógyszerész halálozási értesítője, hajtásnyomokkal, szakadt, foltos.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
1
1862 Körmöcbánya, metszet, paszpartuban, 12×17 cm
12828.

1862 Körmöcbánya, metszet, paszpartuban, 12×17 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
1
1879-1880 The Boys Own Paper. II. évf. No.38-89. London, Leisure Hour. Angol nyelven. Rengeteg illusztrációval, közte néhány színes litográfiával is. Egészvászon-kötésben, kopott borítóval, egy kihajtható illusztráció sérült. / 1879-1880 The Boys Own Paper. Vol. II. No.38-89. London, Leisure Hour. With lot of illustrations, with some colorful litographies, in English language. Linen-binding, with worn cover, one foldable illustration damaged.
12829.

1879-1880 The Boy's Own Paper. II. évf. No.38-89. London, Leisure Hour. Angol nyelven. Rengeteg illusztrációval, közte néhány színes litográfiával is. Egészvászon-kötésben, kopott borítóval, egy kihajtható illusztráció sérült. / 1879-1880 The Boy's Own Paper. Vol. II. No.38-89. London, Leisure Hour. With lot of illustrations, with some colorful litographies, in English language. Linen-binding, with worn cover, one foldable illustration damaged.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Zahl der Gebote:
0
1886-1919 3 db régi gyászjelentés, hajtott
12830.

1886-1919 3 db régi gyászjelentés, hajtott

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
1
1887 Magyar Paedagogiai Szemle. VIII. kötet. Tanügyi havi-közlöny. Szerk. és kiadja: Rill József. Bp.,1887, Magyar Paedagogiai Szemle, 2+382 p.+12 t.(Fénnyomatú arcképek) Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
12831.

1887 Magyar Paedagogiai Szemle. VIII. kötet. Tanügyi havi-közlöny. Szerk. és kiadja: Rill József. Bp.,1887, Magyar Paedagogiai Szemle, 2+382 p.+12 t.(Fénnyomatú arcképek) Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Zahl der Gebote:
0
1873 Kiskunfélegyháza, hirdetmény a kolerajárvány miatt elmaradt Lőrinc-napi vásár megtartásáról, 34,5×21 cm
12832.

1873 Kiskunfélegyháza, hirdetmény a kolerajárvány miatt elmaradt Lőrinc-napi vásár megtartásáról, 34,5×21 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
EUR
,
58,82
USD
Zahl der Gebote:
4
cca 1880 Ungarische Zigeunerlager, Beilage zur Bunten Welt III., litho kép paszpartuban, 18×22 cm
12833.

cca 1880 Ungarische Zigeunerlager, Beilage zur Bunten Welt III., litho kép paszpartuban, 18×22 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
EUR
,
8,24
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse