Antik

Zahl der Lose: 29

Aranyozott ezüst (Ag.) író szett ( 4db), jelzett, elefántcsont nyéllel (apró lepattanás a végén), díszdobozban, h:8,5-23 cm
11076.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,22
235,29
Réz címeres pecsétnyomó J. W. monogrammal, d: 1,5 cm
11077.

Réz címeres pecsétnyomó "J. W." monogrammal, d: 1,5 cm

Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
14,12
cca 1870-1880 Díszes ezüst (Ag.) övre akasztható kulcstartó Ferenc József 2 Fl érem berakással, poncolt, jelzett, mesterjeggyel (KM), 16×6 cm, nettó 68,5 g
11078.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
16
Ezüst(Ag) nyelű csont kanál, jelzett, h: 16 cm
11079.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
Kihajtható zsebtükör, szecessziós réz tokban, jelzett (LR), d: 4,5 cm
11080.

Rufpreis:
4 000 HUF
cca 1929-1932 Ezüst (Ag.) névjegykártyatartó, fedelén a Társadalmi Egyesületek Szövetsége A Magyar Társadalom Legjobbjainak kitüntetésével, alján 1929 és 1932. évben a T. E. Sz. díját Tormay Cecile írónő nyerte, fedelének belső oldalán az írónő T. C. monogramos fényképével, jelzett, mesterjeggyel, 8,5×7×2 cm, bruttó 111,9 g
11081.

Rufpreis:
120 000 HUF
324,32
352,94
Bronz koponya csontokkal. Szabadkőműves beavatási kellék / Freemason accessory. Skull and bones from bronze sz:7 cm
11082.

Rufpreis:
3 000 HUF
18
Ezüst(Ag) nyelű csont salátás kanál és villa, jelzett, h: 24 és 25 cm
11083.

Rufpreis:
5 000 HUF
Ezüst (Ag.) nyelű fém villa, jelzett, monogrammal, h: 23 cm, bruttó 101,1 g
11084.

Rufpreis:
3 000 HUF
Ezüst (Ag.) nyelű fém tortalapát, jelzett, h: 23,5 cm, bruttó 89 g
11085.

Rufpreis:
4 000 HUF
Kínai pecsétnyomó. Mázas, festett porcelán. Hibátlan / Chinese seal maker. Glazed, painted. 13 cm
11086.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Ezüst(Ag) nyelű kés (4 db) és villa (6 db), jelzett, h: 18 és 20 cm
11087.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF