1955 Tuka László (1924-2007): Galgahévízi táj. Rézkarc, papír, jelzett... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/333/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Stich~500004/1955-Tuka-Laszlo-1924-2007-Galgahevizi-taj-Rezkarc-papir-jelzett-9x13-cm~II1870354
1870354
11039
333
Engravings
Beschreibung: 1955 Tuka László (1924-2007): Galgahévízi táj. Rézkarc, papír, jelzett, 9x13 cm.
: tánczos_gábor