Stich

Zahl der Lose: 76

cca 1800 3 hadvezér kőnyomatos képe: André Masséna (1758-1817. április 4.) Rivoli és Esseling hercege, Franciaország marsallja, Nicolas Joseph Maison (1771-1840) francia marsall, hadügyminiszter, Clarke tábornok. A képek mérete 14x10 cm. Üvegezett keretben. 41x24 cm / France ministers of war. Lithographys in glazed frame
11000.

Rufpreis:
6 000 HUF
Die kranke Frau / The Sick Lady, a beteg hölgy és az orvos, acélmetszet, papír, jelzett, paszpartuban, 18,5×12,5 cm.
11001.

Rufpreis:
2 000 HUF
cca 1810 Napoleon 1er, empereur des français / Kaiser der Französen, színezett kőnyomat, üvegezett fa keretben, 30×21 cm
11002.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
13 db rézmetszet, heliogravűr és más nagyméretű nyomat 29x40 cm
11003.

Rufpreis:
1 000 HUF
11
cca 1850 Visegrad - Wisegrad. R. Alt nyomán. Witthoeft rézmetszete. Nagyméretű. 27x18 cm Lapméret:47x33 cm
11004.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
1860 Buda és Pest a Rózsadombról Ludwig Rohbock (1820-1883): acélmetszet, papír, / Engraving 18x13 cm Lapméret 36x28 cm
11005.

Rufpreis:
5 000 HUF
13
1847 Esztergami új székesegyház, lithográfia Szerelmey Miklós (1803-1875) műhelyéből. Lapméret 33x26 cm
11006.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
XVIII. sz. Lovak. Rézmetszet, papír. Körbevágva. / Horses. Etching. 35x30 cm
11007.

Rufpreis:
5 000 HUF
cca 1700 Szendrő rézmetszetű képe / Semendria copper plate engraving. 12x6 cm in frame.
11008.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
A keresztút végén, görög nyelvű felirattal, rézmetszet, papír, szakadt, folttal, 28x28 cm
11009.

Rufpreis:
3 000 HUF
1853 Klimkovics Ferenc (1825-1890)-Fuchsthaller Alajos (1815-1863): Kalotaszegi népviselet Erdélyben,színezett acélmetszet, papír, Pest, Emich Gusztáv-ny., in: Magyarország és Erdély képekben II. kötet, 1853, 136. o., 27x20 cm
11010.

Rufpreis:
8 500 HUF
22,97
1853 Klimkovics Ferenc (1825-1890): Toroczkói népviselet Erdélyben, színezett litográfia, papír, Klimkovics Ferenc, körbevágott, 20x27 cm
11011.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Aktuell ausgerufenes Los
Katalognummer: