cca 1900 Olvashatatlan jelzéssel: Vásári jelenet. Olaj, falemez (sérül... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/333/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500002/cca-1900-Olvashatatlan-jelzessel-Vasari-jelenet-Olaj-falemez-serult-antik-keretben-11C3972~II1587181
1587181
10296
333
Beschreibung: cca 1900 Olvashatatlan jelzéssel: Vásári jelenet. Olaj, falemez (sérült), antik keretben, 11×21 cm
: vörös_iván