Molnár jelzéssel: Hegyvidéki táj. Olaj, vászon (kis szakadással), kere... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/333/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500002/Molnar-jelzessel-Hegyvideki-taj-Olaj-vaszon-kis-szakadassal-keretben-60C39780-cm~II1827092
1827092
10177
333
Rufpreis:
20 000 HUF 54,05 EUR , 58,82 USD
Beschreibung: Molnár jelzéssel: Hegyvidéki táj. Olaj, vászon (kis szakadással), keretben, 60×80 cm
: vörös_iván