10032. 333. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
12 000 HUF
0 HUF
Bikácsi Daniela (1943- ): Férfi kutyával, akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 44,5×31,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván