15691.
333. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
4 600 HUF
12,43 EUR, 13,53 USD
Pongrácz György: Negyedszázad piros-fehérben. Tichy Lajos életregénye. Bp., 1977, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, fekete-fehér fotókkal. A szerző, Pongrácz György (1939-2001) dedikációjával és Tichy Lajos (1935-1999) aláírásával.