Arthur Schopenhauer: Az akarat szabadságáról. Fordította és magyarázatokkal ellátta: Kelen Ferenc. Filozófiai Írók Tára. Bp., 1903, Franklin, 125+3 p. Átkötött kopott félvászon-kötés, hiányzó címlappal.