Lieszkovszky Klára: Libiai porszemek. Bp.,1940, Vajna és Bokor, 164+2... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/333/kategorien~Bucher/Bucher-Reise-und-Ortgeschichte~1500001/Lieszkovszky-Klara-Libiai-porszemek-Bp-1940-Vajna-es-Bokor-164plus2-pplus24-t-Ketoldalas-feket~II1779030
1779030
15585
333
2200
Books: Travelling, Local History
Beschreibung: Lieszkovszky Klára: Libiai porszemek. Bp.,1940, Vajna és Bokor, 164+2 p.+24 t. (Kétoldalas, fekete-fehér képanyag.) Kiadói egészvászon-kötésben, kopott borítóval.
: ra