15579.
333. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 600 HUF
7,03 EUR, 7,65 USD
Évszázadokon át - Tolna megye történetének olvasókönyve 3. Szerk.: K. Balog János. Bp., 1990, Tolna Megyei Levéltár,(Dunaújvárosi Nyomda Kft.-ny.), 630 p. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadó papír védőborítóval. Megjelent 1300 példányban.