15572.
333. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
3 200 HUF
8,65 EUR, 9,41 USD
Csengey Gusztáv (1842-1925): A mocsarak királya. Eperjes,[1912], Eperjesi Széchényi-Kör Kiadása, Kósch Árpád Könyvnyomtató-Intézete. [Második kiadás.] Átkötött kissé kopottas félvászon-kötés, ex libris-szel.