Várkonyi Nándor: Sziriat oszlopai. Elsüllyedt kultúrák. Bp., Királyi M... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/333/kategorien~Bucher/Bucher-Geschichte~1500004/Varkonyi-Nandor-Sziriat-oszlopai-Elsullyedt-kulturak-Bp-Kiralyi-Magyar-Egyetemi-Nyomda-~II1866340
1866340
15770
333
3200
Books: History
Rufpreis:
3 200 HUF 8,65 EUR , 9,41 USD
Beschreibung: Várkonyi Nándor: Sziriat oszlopai. Elsüllyedt kultúrák. Bp., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kopottas állapotban.
: tánczos_gábor