Budai Atlantisz. A Budai Szent Imre Kollégium (1900-1948) és az utána következő félszázad (1949-2004) története. Szerk.: Harsányi László - Mátrai Miklós. Bp., 2004, BME Baross Gábor Kollégiuma. Papírkötésben, jó állapotban.