Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 45

Louise Seleskowitz: Wiener Kochbuch. Wien-Leipzig, 1908, Wilhelm Braumüller, 6+1 t.(címkép)+1 (díszcímlap)+ VIII+543 p.+I-XX t. Német nyelven. Tizenharmadik, javított kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal.
16852.

Rufpreis:
2 000 HUF
16853.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
41,18
16854.

Rufpreis:
6 000 HUF
Örösi Pál Zoltán: Kis méhészkönyv. Bp.,1957, Mezőgazdasági Kiadó. Harmadik, bővített kiadás. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borítószélekkel.
16855.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41
Növényvédelem és Kertészet színes képsorozatai. II. kötet. Szerk.: Kerekes Lajos. A gyümölcs kártevői II. Szőlő kártevők. Bp.,[1943],Stephaneum-ny., 40 t. Kiadói illusztrált félvászon mappa, kopott gerinccel.
16856.

Rufpreis:
3 000 HUF
16857.

Rufpreis:
2 000 HUF
Köves Gábor Zoltán: Húsnyúl tartás. Bp.,1945, Köves Gábor Zoltán. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés, a borítón szakadással. A szerző által dedikált.
16858.

Rufpreis:
1 600 HUF
Varró Aladár Béla: Arc- és testápolás gyógynövényekkel. Új gyógymódok és receptek. Bp., 1938, Székely Nyomda és Könyvkiadó Vállalat. Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
16859.

Rufpreis:
1 200 HUF
Fekete István: Pepi-kert. A Szarvasi Arborétum története és leírása. Bp., 1960, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
16860.

Rufpreis:
1 600 HUF
Köves Gábor Zoltán: Angóranyúl. Tenyésztés, takarmányozása. Angóragyapjú fonása, feldolgozása. Bp.,1945, Athenaeum. Ötödik kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
16861.

Rufpreis:
1 400 HUF
16862.

Rufpreis:
1 200 HUF
Prohászka Ferenc: Elhanyagolt szőlő rendbehozása. Bp.,1956, Mezőgazdasági Kiadó. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés, kis sérüléssel a gerincen.
16863.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF