16693.
333. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Lándor Tivadar- Gerő Ödön-Londesz Elek: Zichy Mihály élete, művészete és alkotásai. A Pesti Napló ajándéka. [Bp, 1902, Athenaeum], 1t.+76 p.+30 t. Kiadói, festett egészvászon-kötésben, kopott borítóval, az elülső szennylap, a címlap, Zichy Mihály levél facsimile, 9 tábla hiányzik, egy tábla rossz helyen van, a hátsó szennylap szakadozott.