16736.
333. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Ebenhöch Ferenc: A győri székesegyház régi flandriai kárpitja. Különlenyomat az Archaeologiai Értesítő 1889. évi I. füzetéből. Bp.,1889,Franklin-ny.,8 p.+1 t. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, a borító sarkai sérültek.