Babits Mihály: Jónás Könyve. Leírta és rajzolta Borsos Miklós. Bp., 19... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/333/kategorien~Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~1500006/Babits-Mihaly-Jonas-Konyve-Leirta-es-rajzolta-Borsos-Miklos-Bp-1974-Szepirodalmi-Kiad~II1832603
1832603
16805
333
Books: Architecture, Art
Beschreibung: Babits Mihály: Jónás Könyve. Leírta és rajzolta Borsos Miklós. Bp., 1974, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, műanyag védőborítóban, kopott borítóval. Borsos Miklós rajzaival.
: ra