Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 195

16753.

Rufpreis:
1 800 HUF
16754.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
16755.

Rufpreis:
1 000 HUF
Dávid Katalin: Magyar egyházi gyűjtemények kincsei. Bp., 1981, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
16756.

Rufpreis:
1 000 HUF
16757.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,27
11,18
16758.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,27
11,18
Hevesy Iván: Az impresszionizmus művészete. 45 képpel. Gyoma, 1922, Kner, 103 p. Kiadói, Kozma Lajos által illusztrált kartonált papírkötésben, kis sérüléssel a gerincen, kissé foltos borítóval, volt könyvtári példány. Kozma Lajos könyvdíszeivel. Számos illusztrációval.
16759.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
16760.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
16761.

Rufpreis:
1 400 HUF
Dr. Bogyay Tamás: A jáki apátsági templom és Szent Jakab-kápolna. (Művészett9rténeti összefoglalás és vezető a két templom megtekintéséhez.) Dunántúli Szemle Könyvei 220. Szombathely,(1943), Marineum Könyvnyomda Rt., 106+6 p. Számos szövegközti képpel, ábrával illusztrálva. Kiadói papírkötésben.
16762.

Rufpreis:
1 600 HUF
16763.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
16764.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF